This website uses cookies. If you are surfing here, you agree with it. OK

Nuxeo

Jesteśmy jedynym partnerem NUXEO w Polsce

Enterprise Content Managment/ECM oraz Digital Asset Management/DAM to nie tylko flagowe produkty największych światowych korporacji. Są to także systemy, które pomagają firmom efektywniej działać.j Jednym z najbardziej innowacyjnych systemów tego typu jest Nuxeo.

Zespół Prime Force jest w pełni wykwalifikowany we wdrożeniach opartych na Nuxeo. Oferujemy pomoc w ewaluacji technologii już na etapie wyboru rozwiązania, podczas jego implementacji, jak również na etapie utrzymania gotowego systemu.

Nuxeo Content Services Platform

Nuxeo, twórca wiodącej platformy usług zarządzania treścią (Content Services Platform), opracowuje na nowo koncepcję korporacyjnego zarządzania treścią (ECM) i cyfrowego zarządzania zasobami (DAM).

Nuxeo ułatwia tworzenie inteligentnych aplikacji do obsługi treści, które poprawiają doświadczenia klientów, usprawniają podejmowanie decyzji i przyspieszają wprowadzanie produktów na rynek. Jego rodzima, niskokodowa platforma oparta na chmurze została wdrożona przez duże przedsiębiorstwa na całym świecie.

Klienci tacy jak Electronic Arts, TBWA, ABN AMRO i CVS wykorzystali technologię Nuxeo, aby zmienić sposób prowadzenia działalności.

Założona w 2000 roku firma ma siedzibę w Nowym Jorku i biura w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji.

Chętnie zaprezentujemy DEMO platformy NUXEO w Twojej firmie. Skontaktuj się z Prime Force

 

Michał Malczewski
T: +48 606 521 336
E: michal.malczewski@prime-force.com
L: https://www.linkedin.com/in/mmalczewski/