Ta strona używa ciasteczek. Jeżeli na niej zostajesz, zgadzasz się na to. OK

Projektowanie UX

Dlaczego Prime Force

Jesteśmy jedną z tych firm, która bardzo dobrze wie, że aplikacje to nie tylko rozwiązania techniczne, ale także wygląd i przyjemność korzystania z nich. W każdym przypadku,sugerujemy naszym klientow profesjonalne zaprojektowanie UX tworzonej aplikacji w taki sposób aby była ona przyjemna w użyciu a wykonywanie najważniejszych akcji nie wymagało wielu kliknięć.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Bazując na naszym doświadczeniu wesprzemy Cię w zaprojektowaniu optymalnego interfejsu, który zapewni wysoką efektywność oraz przejrzystość aplikacji.

 

Co zyskasz dzięki współpracy z nami

Współpracujemy z wieloma specjalistami od User Experience - dobierzemy odpowiednie osoby do Twojego otoczenia biznesowego.

Podczas projektowania interfejsu jednocześnie zweryfikujemy Twoje wymagania funkcjonalne (użytkownicy lepiej czują aplikację patrząc na jej wygląd) - w ten sposób zapewniamy, że to co otrzymasz jako efekt, jest tym czego naprawdę potrzebujesz.

Bardzo często podczas sesji UX udaje się także zidentyfikować funkcjonalności, które wcale nie są w aplikacji potrzebne co automatycznie przekłada się na zmniejszenie kosztu wytworzenia

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą w tej dziedzinie:

 

Michał Malczewski
Kontakt: E-mail, tel. +48 606 521 336, LinkedIn

 

Projektowanie UX