Ta strona używa ciasteczek. Jeżeli na niej zostajesz, zgadzasz się na to. OK

Inbound Management

Wyzwanie

Firma CSS-Versicherung zaplanowała wprowadzenie jednolitego dla całego koncernu systemu zarządzania danymi wejściowymi, umożliwiającego wysokiej jakości klasyfikację wszystkich dokumentów wpływających do firmy różnymi kanałami dystrybucji (przez e-mail, listowanie, faksem, poprzez formularze webowe, portale konsumenta i urządzenia mobilne) oraz rozpoznawanie istotnych danych procesowych. Przekazanie wspomnianych dokumentów wraz z rozpoznanymi danymi procesowymi do głównych aplikacji wewnętrznych powinno optymalnie wesprzeć i zoptymalizować procesy biznesowe.

Rozwiązanie

Bazując na oprogramowaniu SmartFix i własnych specjalistach ds. rozwoju, firma Prime Force w pierwszej fazie otrzymała dokumenty wejściowe, które następnie sklasyfikowała, definiując konieczne dane procesowe. W drugiej fazie firma Prime Force przetworzyła uporządkowane i nieuporządkowane dowody poniesionych kosztów leczenia oraz związany z nimi system rozliczania świadczeń. Następnie udostępniono system Input Management w całym koncernie, wykorzystując do tego wszystkie dokumenty wejściowe oraz istotne z punktu widzenia CSS kanały dystrybucji i wdrażono kolejne aplikacje.

Opinia Klienta

„W firmie Prime Force Group usługę zawsze świadczy się dla klienta, a firma troszczy się przede wszystkim o to, jak rozwiązywać problemy. Jej pracownicy to specjaliści w różnych dziedzinach procesu rozwoju, wykonujący swoją pracę na najwyższym poziomie. Bardzo ceniłem sobie współpracę z nimi i w każdej chwili jestem gotów to powtórzyć.“

Loris Bortoluzzi, członek kadry kierowniczej firmy CSS Versicherung AG